Daily Archives: 16 lipca 2016

Święcenie pojazdów Niedziela 24.07

Za tydzień w niedzielę jak co roku, będziemy święcili pojazdy mechaniczne oraz modlili się w intencji kierowców. Co prawda święto patrona kierowców Św. Krzysztofa przypada w poniedziałek 25 lipca, ale poświęcenie zrobimy w niedzielę w związku z dużą liczbą kierowców i pojazdów. Zapraszamy po każdej Mszy  Świętej. W dniach od 17 do 25 lipca 2016…

Nowy trawnik nad skarpą lato 2016

Dzięki dobrej pogodzie rośnie nowy kawałek trawnika nad skapą. W ten sposób, poszerzony zostanie pas zieleni przylegającej do parkingu. W minionym tygodniu trwały prace porządkowe wokół Kościoła, mam nadzieję, że efekty widać nie tylko na zdjęciach.

Remont w łazience nowe umywalki

W minionym tygodniu został zakończony częściowy remont łazienki. Zostały zmienione stare umywalki, położono kafelki na jednej ze ścian, umieszczono nowe lustra, zostały zrobione kratki ściekowe, które ułatwią zmywanie podłogi. Łazienka jest ogólnie dostępna, znajduje się w ciągu klatki schodowej za ołtarzem głównym. Dziękujemy za wszytkie ofiary z których finansujemy między innymi tego typu remonty.