NABOŻEŃSTWA I MODLITWY W PARAFII AD.2016

1. ŚRODA W środy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą Świętą rozpoczęcie o godz. 18.00. W każdą środę przed Mszą Świętą różaniec.
  2. CZWARTEK W pierwszy czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po Mszy wieczornej do godz. 20.00.
  3. PIĄTEK Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź w pierwsze piątki miesiąca od godz. 17.30.
  4. SOBOTA W każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Świętej porannej różaniec fatimski.
  5. NIEDZIELA W każdą pierwszą niedzielę miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od godz. 17.00 do 18.00.

kartka z kalend

Nabożeństwa majowe po Mszy Świętej wieczornej.

Nabożeństwa czerwcowe, po Mszy Świętej wieczornej.

Nabożeństwa różańcowe, październikowe odprawiamy w dni powszednie, niedziele i święta o godz. 17.30. Po różańcu Msza Święta wieczorna.