Ogłoszenia niedziela 24 czerwca

Ogłoszenia XII Niedziela zwykła – 24 czerwca 2018r.

1. Żegnamy w dniu dzisiejszym naszych wikariuszy ks. Roberta i ks. Witolda. Ks. Robert zostanie proboszczem w pobliskim Guzowie, ks. Witold w parafii Słupia w powiecie skierniewickim. Bardzo dziękuję za ich posługę w naszej parafii oraz zaangażowanie w szkole. Dziękuję za tworzenie wspólnoty kapłańskiej na plebanii a także za wasze zaangażowanie. Szczególnie dziękuję ks. Robertowi za posługę słowa a ks. Witoldowi za czas poświęcony ministrantom i lektorom. Życzę by w nowym miejscu odnaleźli otwartych i życzliwych parafian. Szczęść wam Boże.
  2. Przygotowanie do odpustu parafialnego nabożeństwo 40 godzinne.

Piątek 29 czerwca, po Mszy Świętej porannej Koronka do Bożego Miłosierdzia. Wieczorem wystawienie od godziny 17.00. Po Mszy w czasie Litanii i wystawienia Akt oddania Sercu Jezusowemu.

Sobota 30 czerwca, po Mszy Świętej porannej różaniec w intencji parafian. Od godz. 17.00 wystawienie i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy Świętej w czasie Litanii i wystawienia Akt oddania Sercu Jezusowemu.

W niedzielę 1 lipca w trakcie Mszy Świętej o godz. 12.00 Hymn Ciebie Boga Wysławiamy, wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania Loretańska.

1. Za tydzień 1 lipca powitamy również nowych ks. wikariuszy. Zostali nimi ks. Mariusz Makowski dotychczasowy wikariusz parafii w Skierniewicach na Widoku, oraz ks. Marek Węgrzynowicz, wikariusz parafii Św. Jana Chrzciciela w Kutnie.
  2. Zakończyliśmy zbiórkę zużytego sprzętu RTV AGD dziękuję za wsparcie w ten sposób dzieł misyjnych.
  3. W okresie wakacyjnym w lipcu i sierpniu kancelaria nie będzie czynna we wtorki jak dotychczas oraz w czwartki.
  4. Nowa książka intencji na rok 2018 będzie gotowa w połowie lipca.