Ogłoszenia Niedziela 30 lipca 2017

Ogłoszenia Niedziela 30 lipca 2017 - XVII Niedziela zwykła

1. Dziś po każdej Mszy Świętej święcenie pojazdów z okazji wspomnienia liturgicznego Św. Krzysztofa. Przy wyjeździe z parkingu za Kościołem od strony Boryszewa oraz przy wyjeździe z parkingu na działce od strony miasta. Złożone ofiary posłużą miedzy innymi misjonarzom na zakup środków transportu.

2. W najbliższy czwartek jak zwykle adoracja po Mszy Świętej i wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00, w piątek spowiedź i wystawienie od 17.30, w sobotę rano różaniec fatimski, w niedzielę wystawienie od godz. 17.30.

3. We wtorek po Mszy Świętej porannej o godz. 7.00 nasi parafianie dołączą się do dwudniowej pielgrzymki do Miedniewic.

4. Dnia 29 lipca 2017 roku o godz. 15.00 została poświęcona i postawiona na nowo kapliczka Matki Bożej w miejscowości Janówek Duranowski. Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom i sponsorom zaangażowanym w postawienie i przeniesienie kapliczki. W intencji tych osób będziemy modlić się podczas najbliższej nowenny i Mszy Świętej w środę 2 sierpnia.

5. W najbliższym czasie na początku sierpnia rozpoczniemy układanie kostki w głównej alei na cmentarzu od bramy do kaplicy. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość prace mogą potrwać kilkanaście dni w tym czasie może być utrudniony dostęp do grobów.

6. Bardzo dziękuję mieszkańcom ulicy Zamoyskiego, którzy przyjęli obraz Matki Bożej Częstochowskiej za ofiarę na Kościół. W ich intencji będziemy się modlić przed dwie najbliższe nowenny w środę 2 i 9 sierpnia.