Niedziela 3 lutego ogłoszenia

Ogłoszenia dnia 03 lutego 2019r.

1. Dziś w niedzielę 3 lutego rozpoczniemy kurs przedmałżeński, zapraszamy przed wszystkim pary z naszej parafii oraz z dekanatu. Spotkania jak to już mamy w zwyczaju będą odbywać się co niedzielę po Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.00. Pierwsze spotkanie w Kościele.
  2. W najbliższy czwartek wypada I czwartek miesiąca adoracja po Mszy Świętej wieczornej.
  3. Od następnej niedzieli planujemy w parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży. Podczas wszystkich Mszy Świętych po kazaniu będziemy zapraszani do słuchania katechez.
  4. W minionym tygodniu zakupiliśmy już nowe głośniki, które były testowane przez tydzień w naszym Kościele. Koszt z montażem wyniósł 13000 PLN. W drzwiach wejściowych zostały zmienione wszystkie wycieraczki. W konfesjonałach naprawiono i odnowiono drzwiczki. Razem kosztowało to 1300 PLN.