Ogłoszenia 15 kwietnia Niedziela

III Niedziela Wielkanocna 15 kwietnia 2018r.

1. Dziś spotkanie kandydatów do bierzmowania, po Mszy o godz. 9.00.
  2. Również dziś Msza Święta dla dzieci komunijnych o godz. 16.00 i spotkanie.
  3. W najbliższą sobotę 21 kwietnia br. w sobotę – o godz. 19.00 – w Wigilię Niedzieli Dobrego Pasterza, w Seminarium Duchownym w Łowiczu odbędzie się XIV Diecezjalne Czuwanie Modlitewne w intencji powołań. Organizatorzy zapraszają.
  4. Od dziś w Kościele w Polsce rozpoczyna się X Tydzień Biblijny, którego celem jest ponowne odkrycie i pogłębienie znaczenia Słowa Bożego w życiu osobistym wiernych oraz w życiu całego kościoła..
  5. W następną niedzielę będziemy się modlić o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  6. Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu, zapraszam młodzież męską na 24 godzinny pobyt w Seminarium w dniach 20-21 kwietnia. Pytania i zapisy: wsd@diecezja.lowicz.pl lub telefonicznie 46 837 60 16.