Ogłoszenia 15 lipca br

Ogłoszenia XVI Niedziela zwykła – 15 lipca 2018r.

1. Dziś przyjmujemy intencje na nowy rok 2019. Prosimy o nie zamawianie więcej niż 3 intencje niedzielne na rodzinę. Wzorem lat ubiegłych najpierw jeden ksiądz wyda kartkę z datą Mszy, a potem trzeba przejść do drugiego księdza by zapisać adres w książce intencji. W terminie późniejszym wpiszemy imiona, by nie robić zbyt długiej kolejki.
  2. W tym tygodniu: zostały umyte z podnośnika boczne ściany zewnętrze, położono grunt, oraz częściowo klej. Prace będą kontynuowane w tym tygodniu, by przygotować ściany do malowania. Do pomalowania jest około 900 m kwadratowych powierzchni. Dziękuję za wsparcie remontu poprzez ofiary składane na tacę.
  3. Przypominam, kancelaria w okresie wakacyjnym nieczynna we wtorki i czwartki.