Ogłoszenia 3 marca 2019r.

VIII Niedziela zwykła 3 marca 2018r.

1. Dziś dodatkowa Msza święta dla dzieci pierwszokomunijnych o godz. 16.00. O 17.00 spotkanie KŻR oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  2. W środę popielcową Msze Święte o godz. 7.00; 10.00; 18.00 (na każdej Mszy Świętej posypanie głów popiołem).
  3. Drogę Krzyżową w naszej parafii będziemy odprawiać w każdy piątek o godz. 17.15. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30. Zapraszamy.
  4. Rekolekcje w naszej parafii dla dorosłych rozpoczną się w IV Niedzielę Wielkiego Postu.
  5. Przypominam o jałmużnie Wielkopostnej, można ją wrzucać do puszki dla biednych.
  6. Za tydzień w niedzielę o godzinie 18.00 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie zapraszamy.

6a. Dziękuje  mieszkańcom bloku przy ul. Okrzei 3 za przyjęcie Obrazu M.B. Częstochowskiej i złożenie ofiary na Kościół. Będziemy modlić się w ich intencji w podczas Mszy Świętej wieczornej w Środę Popielcową o godzinie 18.00.

7. W parafii montujemy obecnie instalację fotowoltaiczną. W celu kontynuowania remontu ścian zewnętrznych Kościoła, parafia zakupi w najbliższym czasie z ofiar kolędowych rusztowanie, które pozwoli na prowadzenie prac na wysokości 18 m.
  8. Jest do nabycia album ilustrujący nawiedzenie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej diecezji zostało jeszcze kilka albumów w promocyjnej cenie, szczegóły pod chórem Kościoła.
  9. Przypominam o katechezach dla młodzieży i dorosłych i zapraszam jutro na godz. 19.00.