Ogłoszenia 7 lipca 2019

Ogłoszenia 7 lipca 2019r., XIV Niedziela Zwykła

1. Kancelaria parafialna w czasie wakacji (lipiec sierpień) czynna w poniedziałki, środy i piątki rano po Mszy Świętej porannej a wieczorem od godz. 17.00 do 18.00. W sobotę od 9.00 do 10.00. Kancelaria nieczynna we wtorki, czwartki, niedziele, uroczystości i święta oraz pierwsze piątki miesiąca po południu.
  2. W czerwcu br. parafia wynajęła podnośnik nożycowy za który, zapłaciliśmy razem z transportem ponad 4000 PLN. Odnowiono ponad 1000 m2 ścian bocznych Kościoła, więcej niż zakładaliśmy. Farba, klej, podkład kosztowały nas około 2500 PLN prace wykonano metodą gospodarczą co znacznie obniża koszty. Położono na istniejący już destrukt warstwę asfaltu razem około 550 m2. Zapraszam na stronę internetową aby obejrzeć galerię zdjęć z prowadzonych prac. W tym tygodniu zostanie na nowo ułożony chodnik uszkodzony podczas prac remontowych. Jednocześnie położymy krawężniki z drugiej strony Kościoła, aby uporządkować ciąg drogi. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie poprzez ofiary wszystkich remontów.