Ogłoszenia 8 X 2017 Niedziela

Ogłoszenia dnia 8 października 2017 XXVII Niedziela zwykła

1. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy szczególnie dzieci.
  2. Zapraszamy jeszcze na rekolekcje ewangelizacyjne, które rozpoczęły się w parafii, spotkania w każdy piątek o godz. 19.00.
  3. Spotkanie dla nowej grupy osób bierzmowanych odbędzie się dziś w niedzielę 8 października br. po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  4. Również dziś 8 października po Mszy o godz. 10.30 spotkanie dla dzieci, które w maju przystąpią do I Komunii Świętej.
  5. Dziś obchodzimy kolejny Dzień Papieski. Po Mszach Świętych będziemy zbierać ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  6. W Kościele można nabyć znicze Caritas w cenie 3 zł za szt. Wspieramy w ten sposób działalność Caritas naszej diecezji.
  7. Przyjmujemy od dziś na wypominki oraz Mszę Świętą listopadową. Prosimy o wypisywanie imion na kartkach zabranych wcześniej z Kościoła. Kartki są wyłożone na stoliku pod chórem i przy wyjściu za ołtarzem.