Ogłoszenia I Niedziela Adwentu 2 XII

I Niedziela Adwentu 2 grudnia 2018

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu. Dziś pomaga nam w parafii kleryk Piotr z V roku studiów.
  2. Zmarł ks. Antoni Jaszczołt były wieloletni proboszcz w Trojanowie. Pogrzeb w parafii Trojanów w poniedziałek 3 grudnia o godz. 13.00.
  3. Od poniedziałku zapraszamy na roraty. Poniedziałek, środa, piątek i sobota o 7.00, we wtorek i czwartek o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Jak zwykle adoracja w czwartek po Mszy w piątek od godz. 17.00 spowiedź i wystawienie.
  5. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. Msza Święta o godz. 7.00 oraz godz. 18.00.
  6. Jak co roku będzie można zrobić paczkę dla dzieci na święta. Za tydzień 9 grudnia młodzież przygotuje karty ze wskazówkami dotyczącymi adresatów paczek. Gotowe paczki można przynosić do niedzieli 16 grudnia do godz. 12.00 włącznie. Po Mszy Świętej o godz. 12.00 prezenty będą rozdawane dzieciom.
  7. Przypominamy że są do nabycia świece Caritas oraz kalendarze na rok 2019.
  8. W minionym tygodniu uszczelniano okna płytami poliwęglanowymi, które zabezpieczą przed utratą ciepła. Bóg zapłać za ofiary, z których możemy prowadzić prace wewnątrz Kościoła.