Ogloszenia niedziela 1 lipca

Ogłoszenia XIII Niedziela zwykła – 1 lipca 2018r.

1. Witamy w dniu dzisiejszym księży wikariuszy ks. Mariusza Makowskiego i ks. Marka Węgrzynowicza, życzymy im dobrej posługi duszpasterskiej w naszej parafii.
  2. Dziś dzień odpustu parafialnego modlimy się z formularza o M.B. Nieustającej Pomocy.

Zwyczajne warunki do uzyskanie odpustu czyli darowania wszystkich kar doczesnych za popełnione grzechy są następujące: spowiedź sakramentalna, może być przed dniem odpustu, a nie w sam dzień; komunia święta; wolność od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu oraz odmówienie modlitw takich jak Ojcze nasz, Wierzę… i dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego. O godz. 12.00 Mszy odpustowej będzie przewodniczył ks. Szymon Smółka, po Mszy litania Loretańska, procesja i Hymn Ciebie Boga Wysławiamy.

1. Dziękuję panom organistom za zastąpienie w dniu dzisiejszym7 pana Daniela.
  2. Za tydzień I czwartek, piątek oraz sobota miesiąca. Jak zwykle adoracja w czwartek, w piątek spowiedź od 17.30 i wystawienie Najświętszego Sakramentu. W sobotę rano różaniec fatimski.
  3. Za tydzień o godz. 18.00 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie relacji małżeńskich, zapraszamy.
  4. W okresie wakacyjnym w lipcu i sierpniu kancelaria nie będzie czynna we wtorki jak dotychczas oraz w czwartki.
  5. Intencje na nowy rok 2019 będziemy przyjmować od niedzieli 15 lipca.