Ogłoszenia niedziela 1 X 2017r

Ogłoszenia dnia 1 października 2017 XXVI Niedziela zwykła

1. Dziś 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy szczególnie dzieci.
  2. Dziś podczas Mszy Świętych będziemy zapraszani na rekolekcje ewangelizacyjne, które rozpoczną się w parafii od dnia 6 października w piątek o godz. 19.00.
  3. Spotkanie dla nowej grupy osób bierzmowanych odbędzie się w niedzielę 8 października br. po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  4. Również 8 października po Mszy o godz. 10.30 spotkanie dla dzieci, które w maju przystąpią do I Komunii Świętej.
  5. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej z Kościoła można zabrać obraz Matki Bożej Częstochowskiej. Obraz mogą przyjąć mieszkańcy ul. Tadeusza Kutrzeby a następnie ul. 15 Sierpnia numery nieparzyste począwszy od domów za ulicą Kozubowskiego w kierunku miasta.
  6. Dziś podczas Mszy Świętych będziemy zapraszani na rekolekcje ewangelizacyjne, które rozpoczną się w parafii od dnia 6 października w piątek o godz. 19.00.
  7. Dnia 7 października br. zapraszamy wszystkich na wielką modlitwę różańcową „Do Granic” Polski, można się modlić również w domu. Szczegóły akcji w którą organizatorzy liczą, że włączy się milion Polaków na stronie internetowej: www.rozaniecdogranic.pl
  8. 8 października 2017r., zostanie zorganizowany kolejny Dzień Papieski. Po Mszach Świętych będziemy zbierać ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  9. W Kościele można nabyć znicze Caritas w cenie 3 zł za szt. Wspieramy w ten sposób działalność Caritas naszej diecezji.
  10. Od następnej niedzieli będziemy przyjmować kartki w wypominkami oraz intencjami na Mszę Świętą listopadową. Prosimy o wypisywanie imion na kartkach zabranych wcześniej z Kościoła. Kartki są wyłożone na stoliku pod chórem i przy wyjściu za ołtarzem.
  11. Jest do nabycia nowy numer miesięcznika Tak Rodzinie poświęconego życiu małżeństw i rodzin. Do Małego Gościa dołączono płytę z filmem Quo Vadis.