Ogłoszenia Niedziela 12 maja 2019r

IV Niedziela Wielkanocy 12 maja 2019r.

1. Dziś niedziela Dobrego Pasterza modlimy się o powołania, w parafii pomaga nam kleryk z WSD w Łowiczu. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na utrzymanie Seminarium.
  2. Dziś dodatkowa Msza Święta o godz. 16.00 dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej.
  3. Za tydzień w niedzielę zapraszamy na Mszę Świętą a następnie modlitwę o uzdrowienie, jak zwykle na godz. 18.00
  4. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej a niedziele i uroczystości o godz. 17.30.
  5. Komunia Święta w tym roku odbędzie się w dwóch grupach: 26.05. o godz. 10.00 oraz 2 czerwca. Rocznica I komunii Świętej 9 czerwca o godz. 10.30. Za rok komunia już w jednej grupie jak zawsze w naszej parafii w ostatnią niedzielę maja.
  6. Obecnie będą odnowione dwie wnęki przy starych oknach Kościoła a w oknach zostaną założone płyty z poliwęglanu. Zreperowano mały fragment popękanej posadzki kamiennej przy wejściu bocznym i położono w tym miejscu kostkę w ciągu istniejącego już chodnika.