Ogłoszenia niedziela 13 maja

VII Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie 13 maja 2018r.

1. Dziś o godz. 16.00 dodatkowe spotkanie i Msza dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej. W tym tygodniu po wieczornym nabożeństwie majowym odbędą się próby dla dzieci przystępujące do I Komunii Świętej.
  2. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej a niedziele i uroczystości o godz. 17.30.
  3. Zapraszamy na próby scholi dzieci w sobotę o godz. 10.00.
  4. Trwa nowenna do Ducha Świętego. W najbliższą niedzielę obchodzimy Zesłanie Ducha Świętego.
  5. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na kolejną Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie.
  6. O godz. 13.00 w najbliższy piątek 18 maja będziemy się modlić w intencji wszystkich osób związanych ze Szkołą Podstawową nr. 2 w Sochaczewie. Tego dnia przewidziane są główne uroczystości upamiętniające 100 lecie powstania szkoły.
  7. Zakończyliśmy malowanie głównych ścian Kościoła. W sumie na cały Kościół zużyliśmy 800 litrów farby, same materiały kosztowały nas ponad 10 tys. zł. Ponadto dzięki podnośnikowi udało się oczyścić z pajęczyn daszek przy głównych drzwiach Kościół, oraz umyć wewnętrzne okna znajdujące się w środku Kościoła na wysokości prawie 12m. W następnym roku przewidziane jest malowanie sufitu, które wymaga bardzo wysokiego podnośnika. Utrzymanie w czystości tak dużego budynku jest dość kosztowne, dlatego jeszcze raz bardzo dziękuję za ofiary, które składamy na tace i przy innych okazjach, dzięki nim możemy się cieszyć odnowionym wnętrzem.