Ogłoszenia Niedziela 17 marca br.

V Niedziela Wielkiego Postu 17 lutego 2024r.

1. Bardzo dziękuję dyrekcji i nauczycielom ze SP nr 2 oraz Akademii Prymusa za udział w rekolekcjach. Klerycy prowadzący rekolekcje byli również zadowoleni z pobytu w naszej parafii i przyjęcia ich przez dzieci i młodzież.
  2. Za tydzień Niedziela Palmowa. Schola dziecięca z naszej parafii przygotuje trochę palemek, generalnie proszę przynieść własne. O 10.30 dzieci wezmą udział w krótkiej procesji wewnątrz kościoła. Natomiast o 12.00 wspólnota neokatechumenalna weźmie udział w procesji i zaśpiewa w trakcie Mszy uroczyste Credo.
  3. Za tydzień spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i młodzieży kandydatów do bierzmowania. Odpowiednio o godz. 10.30 i 9.00.
  4. Taca zbierana w Niedzielę Palmową przeznaczona będzie na kupno kwiatów do Grobu Pańskiego i świąteczny wystrój kościoła.
  5. 19 marca we wtorek za tydzień o godz. 18.00 zapraszamy mężczyzn na Mszę Świętą wieczorną a po niej zawierzymy ich w modlitwie opiece św. Józefa. Zapraszamy wszystkie pokolenia od młodzieńców po panów w wieku sędziwym. W tym samym czasie w Sanktuarium w Miedniewicach w tej samej intencji będzie modliła się delegacja mężczyzn z naszej parafii.
  6. W piątek 22 marca przed południem chcielibyśmy odwiedzić chorych. Prosimy o zapisy w zakrystii.
  7. W najbliższy piątek 22 marca Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii, wyruszymy z przed kościoła o godz. 18.45.
  8. Codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 w kaplicy za ołtarzem głównym modlitwa poranna psalmami oraz czytaniami z brewiarza.
  9. Wczoraj rozpoczęliśmy nowennę