Ogłoszenia niedziela 21 X

• Ogłoszenia XIX Niedziela zwykła – 21 października 2018r.
  1. Dziś spotkanie dla kandydatów do bierzmowania za tydzień po Mszy Świętej o godz. 9.00, również dla dzieci komunijnych dodatkowa Msza Święta o godz. 16.00.
  2. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Misyjny modlimy się za misje i przeznaczamy ofiary z tacy na cele misyjne.
  3. Przyjmujemy na wypominki i Mszę Świętą listopadową. Prosimy o czytelne wypisywanie imion zmarłych na kartkach wyłożonych w Kościele.
  4. Są do nabycia nowe kalendarze diecezji łowickiej na rok 2019 zawierające kościelne dni świąteczne oraz znicze Caritas. Kupując znicze wspieramy wakacyjne wyjazdy dzieci z ubogich rodzin.
  5. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy dzieci i dorosłych codziennie o godz. 17.30 z wyjątkiem sobót, po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  6. Proszę osoby, które mają groby na naszym cmentarzu by sprawdzić czy aktualna jest 20 letnia dzierżawa. Można to zrobić w kancelarii parafialnej.
  7. Dziś liczymy wiernych w Kościele oraz osoby przystępujące do komunii świętej.
  8. Kontynuujemy pracę na cmentarzu wyłożono dwie alejki kostka oraz odnawiana jest kaplica. W tym tygodniu zamontowaliśmy poręcze ułatwiające wejście do Kościoła osobom starszym. To już koniec prac w otoczeniu Kościoła w tym roku. Za rok planowany jest remont placu przed Kościołem oraz schodów przy ul. 15 Sierpnia. Nasze prace zbiegną się w czasie z planowanym przez miasto remontem ul 15 Sierpnia. Jesteśmy już po wstępnych pozytywnych uzgodnieniach z Panem burmistrzem oraz Urzędem Miasta, by plac przed Kościołem ładnie wkomponował się w wyremontowana ulice.