Ogłoszenia Niedziela 22 kwietnia

IV Niedziela Wielkanocna 22 kwietnia 2018r.

1. Dzisiaj w niedzielę 22 kwietnia, IV niedzielę wielkanocną, obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza, Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Pamiętajmy w modlitwie o nowe powołania kapłańskie I zakonne.
  2. Jutro w poniedziałek 23 kwietnia obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Zapraszamy do udziału w modlitwie za Ojczyznę podczas wieczornej Mszy św. o godz. 18.00.
  3. Zapraszamy na próby scholii w najbliższą sobotę godz. 10.00.
  4. W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie przystępujących do bierzmowania.
  5. W najbliższą niedzielę 29 kwietnia spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej o godz. 10.30, a dla II grupy o godz. 12.00.
  6. W najbliższym tygodniu rozpoczniemy malowanie wewnętrznych ścian Kościoła od strony ul. 15 Sierpnia. Został wypożyczony podnośnik, który zostanie również użyty do umycia okien. Zreperowano schody wejściowe do świątyni, po zimie są one w fatalnym stanie, niektóre płyty odkleiły się od podłoża. Schody będą wymagały poważnego remontu w przyszłości. Na razie są naprawiane doraźnie. Za Kościołem jest również porządkowany plac, tak aby można było zaparkować samochody na łące. Przy okazji dziękuję za ofiary, które wykorzystujemy do prowadzenia bieżących prac.