Ogłoszenia niedziela 22 lipca

Ogłoszenia XVII Niedziela zwykła –  22 lipca 2018r.

1. Jest już książka intencji na rok 2019 niestety większość niedziel jest już zajęta.
  2. W tym pogoda bardzo utrudniała prace przy przygotowaniu do malowania ścian kościoła. Prace będą kontynuowane w najbliższym tygodniu. Dziękuję za wsparcie remontu poprzez ofiary składane na tacę.
  3. Za tydzień jak co roku będziemy święcić samochody, przy bramach wyjazdowych z parkingu za Kościołem. Ofiary składane przy tej okazji są wsparciem dla misjonarzy na zakup środków transportu.
  4. Przypominamy i zapraszamy: W najbliższym czasie wyruszą z Sochaczewa dwie pielgrzymki: – do Miedniewic, wyjście 1-go sierpnia środa, powrót 2-go sierpnia czwartek; – na Jasną Górę, wyjście 5-go sierpnia – niedziela. Pielgrzymki wyruszają z parafii św. Wawrzyńca.