Ogłoszenia niedziela 24.09.2017

Ogłoszenia dnia 24 września 2017 XXV Niedziela zwykła

1. 23-24 września br. na Jasnej Górze odbywa się ogólnopolska pielgrzymka małżeństw, do naszej parafii od przewodniczącego Komisji Episkopatu ds. rodziny przesłano prośbę by odnowić przyrzeczenia małżeńskie w podczas Mszy Świętych w niedzielę dnia 24 września czyli dziś. W związku z powyższym na zakończenie Mszy Świętej o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 - prosimy wszystkich małżonków, o odnowienie przyrzeczeń poprzez wzbudzenie intencji i odpowiedzi na pytania kapłana a także wspólną modlitwę przed błogosławieństwem końcowym.
  2. Spotkanie dla nowej grupy osób bierzmowanych odbędzie się dziś dnia 24 września o po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  3. Dzieci z klas III które przystąpią do I Komunii Świętej w roku 2018 zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę Świętą dziś w dniu 24 września w niedzielę o godz. 16.00.
  4. Przypominamy, że rozpoczynają się próby scholii zapraszamy w sobotę o godz. 10.00 oraz zbiórki ministrantów, również w soboty od godz. 10.00. Zapraszamy kandydatów na ministrantów oraz nowe dziewczęta do scholii.
  5. Bardzo dziękuję za ofiary jakie są zbierane podczas wizyty obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W intencji ofiarodawców będziemy się modlić w najbliższą środę podczas nowenny. Proszę o informację gdzie obecnie znajduje się obraz.
  6. Spotkanie KŻR w niedzielę 1.10 o godz. 16.00 zapraszamy.
  7. Msza dziękczynna w intencji pań z KŻR, które pielgrzymowały do Domaniewic dnia 20 X o godz. 7.00.
  8. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy Świętych będziemy zapraszani na rekolekcje ewangelizacyjne, które rozpoczną się w parafii od dnia 6 października w piątek o godz. 19.00.
  9. 8 października 2017r., zostanie zorganizowany kolejny Dzień Papieski. Po Mszach Świętych będziemy zbierać ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga obecnie ponad 2000 uczniów i studentów z ubogich rodzin.