Ogłoszenia niedziela 24 lutego 2019r.

Ogłoszenia dnia 24 lutego 2019r.

1. W miniony czwartek zmarł ks. Biskup Alojzy Orszulik, I biskup naszej diecezji. 1 marca o godz. 12.00 rozpocznie się Msza Święta pogrzebowa w Katedrze Łowickiej, po jej zakończeniu trumna z ciałem zmarłego biskupa zostanie złożona w krypcie Katedry.
  2. W tym tygodniu rozpocznie się montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu Kościoła. Prace powinny zakończyć się w ciągu kilku dni. Podłączenie instalacji nie nastąpi od razu, potrzeba na to będzie kilku tygodni.
  3. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca, wystawienie i spowiedź od godz. 17.00, różaniec fatimski w sobotę rano, wystawienie Najświętszego Sakramentu w niedzielę od godz. 17.00.
  4. Za tydzień w niedzielę Msza Święta i spotkanie dla dzieci I Komunijnych o godz. 16.00.
  5. Spotkanie dla KŻR w niedzielę o godz. 17.00.

1. W parafii są głoszone obecnie katechezy dla dorosłych i młodzieży. Ponawiam moje zaproszenie do słuchania katechez. Pomagają one rozumieć wydarzenia naszego życia w świetle Ewangelii, dają odpowiedź na sens cierpienia w naszym życiu. Dziwi mnie, że bardzo mało osób cierpi a jednocześnie nie jest zainteresowanych pomocą jaką możemy dostać przez słuchanie słowa. Przypominam katechezy są głoszone w poniedziałek i czwartek o godz. 19.00.

Polecajmy zmarłych w tym tygodniu: Biskupa Alojzego Orszulika…..