Ogłoszenia niedziela 24 luty br.

II Niedziela Wielkiego Postu 25 luty 2018r.

1. Dziś w niedzielę na Mszach Świętych kazania na temat świętości życia będzie głosił ks. Ryszard Halwa pallotyn założyciel Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia.

2. W niedzielę za tydzień podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 do grona ministrantów zostanie przyjętych 10 kandydatów. Zapraszamy na tę uroczystość a jednocześnie pamiętajmy w modlitwie o tych chłopcach ich rodzicach i rodzeństwie.

3. Za tydzień w niedzielę 4 marca spotkanie kandydatów do bierzmowania po Mszy Świętej o godz. 9.00.

4. Za tydzień spotkanie KŻR o godz. 16.00 w kaplicy.

5. W najbliższym tygodniu wypada pierwszy czwartek adoracja po Mszy o godz. 18.00, w pierwszy piątek spowiedź od 17.30 wystawienia nie będzie ze względu na Drogę Krzyżową o godz. 17.15. W sobotę po Mszy różaniec fatimski, w niedzielę wystawienie i Gorzkie Żale o godz. 17.30.