Ogłoszenia niedziela 25 XI

Ogłoszenia XXXIV Niedziela zwykła – 25 listopada 2018r.

1. Dziś w parafii gościmy s. Alicję Świerczek ze Zgromadzenia Sióstr Apostolinek wraz ze współpracownikami paulińskimi. Siostra Alicja na koniec Mszy przypomni nam o znaczeniu Słowa Bożego w naszym życiu. Będzie też możliwość zakupu Pisma Św. dla dzieci i dorosłych a także Biblii w formie audiobooka.
  2. Dziś spotkanie dzieci komunijnych po Mszy Świętej o godz. 16.00.
  3. W najbliższy piątek wspomnienie św Andrzeja Apostoła, tego dnia modlimy się szczególnie w intencji biskupa Andrzeja Dziuby.
  4. W nadchodzącym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca rano różaniec fatimski, w niedzielę adoracja od 17.00.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu, rekolekcje w naszej parafii rozpoczną się w III niedzielę Adwentu tzn. 16 grudnia i będą trwały w poniedziałek i wtorek, dni spowiedzi.
  6. Za tydzień taca będzie przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu w parafii będzie obecny z nami jeden z seminarzystów.
  7. Są już do nabycia świece Caritas na stół wigilijny duże i małe, oraz kalendarze Kościele na rok 2019.