Ogłoszenia Niedziela 26 listopada

Ogłoszenia dnia 26 listopada 2017r. – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś podczas Mszy Świętych będziemy zbierać ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne. Dlatego dziś, pomaga nam w parafii diakon Bartłomiej Borowski alumn z naszego Seminarium. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Na Mszy Świętej o godz. 12.00 odmówimy Jubileuszowy Akt przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana, jakim modliliśmy się rok temu we wszystkich Kościołach w Polsce.
  3. Zapraszamy na próby scholii na godz. 10.00
  4. Od poniedziałku 4 grudnia rozpoczynamy Msze Święte roratnie. O godz. 7.00 w poniedziałek, środę, piątek, sobotę. We wtorek i czwartek godz. 18.00.
  5. Dnia 1 grudnia pierwszy piątek miesiąca, wystawienie od godziny. 17.00 spowiedź od 17.30. W sobotę różanie fatimski, w niedzielę 3 grudnia od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  6. W następną niedzielę o godz. 16.00 spotkanie KŻR.
  7. Rekolekcje w parafii rozpoczniemy w 3 niedzielę Adwentu 17 grudnia. Będą trwały dnia 18 i 19 grudnia tego dnia przewidujemy spowiedź. Rekolekcje poprowadzi ks. Adam Gorlewski wikariusz parafii świętego Augustyna w Warszawie.
  8. Od poniedziałku 4 grudnia w dni powszednie przez cały Adwent zapraszamy na modlitwę poranną od godz. 6.00 do 6.45. Przez modlitwę jutrznię razem z czytaniami, przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Modlitwa odbędzie się w kaplicy za ołtarzem głównym.
  9. W minionym tygodniu trwały prace remontowe w Kościele. Została zakupiona wełna mineralna na strop, kolejne 100 m2. Ponadto zreperowano schody przy wejściu głównym. Założono nowe rynny na budynku gospodarczym za Kościołem.
  10. Są do nabycia świece na stół wigilijny duże i małe oraz kalendarze na rok 2017.