Ogłoszenia niedziela 26 sierpnia

Ogłoszenia XXI Niedziela zwykła –  26 sierpnia 2018r.

1. W najbliższą sobotę I sobota miesiąca, różaniec fatimski po Mszy porannej a w niedzielę wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  2. W środę po nowennie proszę mieszkańców ulicy Szkolnej o odebranie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Obraz z ulicy Szkolnej będzie następnie na ulicy Mireckiego.
  3. Przypominam, że wraz z rozpoczęciem roku szkolnego zaczynamy zbiórki ministrantów oraz próby scholii.
  4. W minionym tygodniu została szlifowana posadzka w prezbiterium Kościoła. W sumie odnowiono 120 m2 kamienia. Obecnie posadzka jest zabezpieczona na przynajmniej 3 lata. Teraz można też zobaczyć jak wygląda oryginalny kolor kamienia. Prace będą kontynuowane w terminie późniejszym jeśli będą na to środki. Zdjęcia oczyszczonej posadzki można obejrzeć na naszej stronie internetowej. 1 metr szlifu kosztuje 60 zł.