Ogłoszenia niedziela 27 maja

Niedziela Trójcy Świętej 2018r. 27 maja 2018r.

1. W tym tygodniu dzieci, które przystąpiły do I Komunii Świętej będą miały swój Biały Tydzień.
  2. Uroczystość Bożego Ciała, przypada w najbliższy czwartek, 31 maja. Prosimy, by dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, przybyły w strojach pierwszokomunijnych. Na procesję zapraszamy, ministrantów, lektorów i bielanki, KŻ, grupy parafialne. Porządek Mszy Świętych:
  3. 00; 9.00; 10.30 Msza Święta a później procesja; ul. 15 Sierpnia w kierunku Pionierów i z powrotem do Kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy w dotychczasowych miejscach.
  4. Ostatnie w tym roku nabożeństwa majowe: poniedziałek, wtorek, a także w uroczystość Bożego Ciała w czwartek o godz. 17.30.
  5. W piątek rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe – będą odprawiane codziennie w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
  6. W piątek spowiedź od godz. 17.30, w sobotę różaniec fatimski w niedzielę wystawienie od godz. 17.00.
  7. W związku z wejściem nowych przepisów unijnych, o ochronie danych osobowych w dniu 25 maja br., informujemy, że dokumenty w kancelarii można uzyskać tylko osobiście, przedstawiając dowód osobisty. Dla niepełnoletnich dokumenty mogą uzyskać rodzice lub prawni opiekunowie.