Ogłoszenia niedziela 27 stycznia

Ogłoszenia dnia 27 stycznia 2019r.

1. Dzieci i młodzież rozpoczęły ferie zimowe w związku z powyższym nie będzie spotkań scholii ani ministrantów.
  2. W niedzielę 3 lutego rozpoczniemy kurs przedmałżeński, zapraszamy przed wszystkim pary z naszej parafii oraz z dekanatu. Spotkania jak to już mamy w zwyczaju będą odbywać się co niedzielę po Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.00. Pierwsze spotkanie w Kościele.
  3. Kancelaria od środy będzie czynna w normalnych godzinach podanych w gablocie i na stronie internetowej.
  4. W najbliższy piątek wypada I piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00. W sobotę rano różaniec fatimski w niedzielę wystawienie od 17.00.
  5. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego Msze Święte o godz. 7.00; 10.00 i 18.00.
  6. Jutro ostatni dzień planowanej kolędy, poniedziałek 28 stycznia od godz. 15.30 bloki Fabryczna 4 i 4A. Osoby chętne do przyjęcia nas po kolędzie poza planowanym czasem proszone są o zapisanie się w zakrystii. Dodatkowe odwiedziny planujemy w sobotę 2 marca od godz. 11.00, lub po w dowolnym czasie po południu lub wieczorem.
  7. Testujemy nowy typ nagłośnienia Kościoła. Na głównych filarach są zamontowane nowe głośniki cyfrowe. Do nawach bocznych powieszono używane dotychczas z przodu głośniki cyfrowe. W ten sposób cały Kościół oprócz prezbiterium został nagłośniony nowoczesnym cyfrowym sprzętem. Proszę o ewentualne uwagi co do głośności i wyrazistości dźwięku, by móc go odpowiednio wysterować.