Ogłoszenia niedziela 28.10.2018

Ogłoszenia XX X Niedziela zwykła – 28 października 2018r.

1. We wtorek i środę ostatnie już nabożeństwa różańcowe po których wręczymy najgorliwszym dzieciom nagrody. Trzeba przynieść zeszyt lub kartkę z naklejkami. Żeby otrzymać nagrodę trzeba mieć minimum 5 naklejek.
  2. W czwartek wypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze w Kościele w tym dniu: o godz. 7.00; 9.00 i 18.00. Nie ma Mszy o godz. 10.30 a o godz. 12.30 będziemy modlić się na cmentarzu. Po Mszy procesja wraz z wypominkami jednorazowymi. Wypominki roczne będziemy czytać od niedzieli 4 listopada jak zwykle przed Mszą o godz. 9.00.
  3. W Mszy Świętej listopadowej za zmarłych, imiona zostaną podzielone na 3 grupy i będziemy je czytać od poniedziałku do soboty. Dnia 2 listopada piątek Dzień Zaduszny. Msze Święte o godz. 7.00; 10.00 i 18.00.
  4. Proszę osoby, które mają groby na naszym cmentarzu by sprawdzić czy aktualna jest 20 letnia dzierżawa. Można to zrobić w kancelarii parafialnej.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek spowiedź od 17.30, w sobotę różaniec poranny w niedzielę wystawienie o 17.00.
  6. W ostatnie dwie niedziele miesiąca do grona lektorów naszej parafii dołączyło kilku ministrantów. Zostali wypromowani przez księży biskupów z naszej diecezji.
  7. Spotkanie KŻR w następną niedzielę o godz. 16.30.
  8. W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki i Mszę Świętą listopadową. Prosimy o czytelne wypisywanie imion zmarłych na kartkach wyłożonych w Kościele.
  9. Są do nabycia znicze Caritas. Kupując znicze wspieramy wakacyjne wyjazdy dzieci z ubogich rodzin.
  10. W Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień zaduszny można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust, który możemy ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące.