Ogłoszenia Niedziela 3 grudnia

Ogłoszenia dnia 3 grudnia 2017r. – I Niedziela Adwentu

1. Od jutra 4 grudnia 2017 r., rozpoczynamy Msze Święte Roraty. O godz. 7.00 w poniedziałek, środę, piątek, sobotę. We wtorek i czwartek godz. 18.00.
  2. Od jutra o 6 rano modlimy się codziennie oprócz sobót i niedziel, modlitwą brewiarzową. Zapraszamy do kaplicy osoby, które chciałyby pomodlić się śpiewając psalmy i słuchając czytań z pisma świętego.
  3. Dziś o godz. 16.00 spotkanie KŻR. Od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  4. Z tydzień po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania a o 10.30 spotkanie dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej.
  5. Dziękuję mieszkańcom ul. 15 Sierpnia za rzeką Psią, którzy przyjęli obraz M.B. Częstochowskiej w swoich domach. Będziemy modlić się w ich intencji w najbliższą środę podczas nowenny.
  6. Obraz będzie nawiedzał obecnie domy mieszkańców Janówka Duranowskiego. Proszę o zabranie Obrazu z Kościoła po Mszy Świętej wieczornej w środę 6 grudnia.
  7. Dnia 8 grudnia piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00.
  8. Wzorem lat ubiegłych za tydzień będzie można zabrać kartkę z Kościoła, żeby zrobić świąteczną paczkę dla dzieci.
  9. W minionym tygodniu trwały prace remontowe oraz inwestycje. Położono dodatkowo ponad 260 m2 kostki na parkingu za Kościołem. Zostały założone 4 nowe lampy awaryjne w świątyni. Uszczelniono okna na chórze oraz zakończono malowanie stacji drogi krzyżowej. Trwa odnawianie ścian pod chórem.
  10. Komendant Policji ostrzega przed oszustami kontaktującymi się telefonicznie z mieszkańcami Sochaczewa i okolic, którzy podają się za funkcjonariuszy policji lub służb i chcą wyłudzić pieniądze. Cały komunikat dostępny w gablocie tam również szczegóły opisujące działania przestępców.
  11. Są do nabycia świece na stół wigilijny duże i małe oraz kalendarze na rok 2017.