Ogłoszenia niedziela 2 września 2018r.

Ogłoszenia XXII Niedziela zwykła –  2 września 2018r.

1. Jutro w poniedziałek zapraszam na Mszę Świętą na rozpoczęcie roku szkolnego. Będziemy się modlić o godz. 9.00. Do służby przy ołtarzu są zaproszeni ministranci. Bardzo proszę rodziców lub opiekunów, żeby poświęcili czas na modlitwę i przyszli z dziećmi do naszego Kościoła.
  2. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz adoracja po Mszy Świętej wieczornej.
  3. W najbliższy piątek wypada I piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 natomiast spowiedź od godz. 17.30.
  4. Spotkanie KŻR w najbliższą niedzielę o godz.16.30.
  5. Również w najbliższą niedzielę o godz. 18.00 pierwsza po wakacjach Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy.
  6. Swoje spotkania powakacyjne rozpoczyna schola dziecięca oraz ministranci. Przypominamy i zapraszamy w sobotę o godz. 10.00. Od najbliższej niedzieli rozpoczniemy kazania dla dzieci na Mszy o godz. 10.30.
  7. Pamiętając o 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, w następną niedzielę będzie można w Kościele obejrzeć wystawę powstałą na bazie materiałów historycznych. Wystawa składa się z 30-tu plansz i obejmuje okres od 6 sierpnia 1914 roku do 1 kwietnia 1924 roku, uwzględnia również rolę duchowieństwa w procesie odzyskiwania niepodległości. Dziękuję władzom miasta za udostępnienie wystawy.
  8. W minionym tygodniu: pomalowano pasy na parkingu za Kościołem, natomiast w nadchodzącym tygodniu zostaną pomalowane dwie boczne ściany Kościoła. Parafia wypożyczyła podnośnik nożycowy z którego zostanie wykonana praca. Wiele prac prowadzimy metodą gospodarczą co pozwala na znacznie tańsze od specjalistycznych firm wykonanie robót. Bardzo dziękuję za ofiary składane na tace dzięki którym, można kontynuować rozpoczęte remonty.