Ogłoszenia niedziela 30 września

Ogłoszenia XXVI Niedziela zwykła – 30 września 2018r.

1. Dziś 30 września pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy Świętej o godz. 9.00 oraz spotkanie dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz ich rodziców po Mszy o godz. 10.30.
  2. Dziękuję za ofiary zebrane na Kościół przez mieszkańców ulicy Szkolnej. Będziemy się modlić w ich intencji w najbliższą środę podczas Nowenny.
  3. W związku z wprowadzeniem ustawy o ochronie danych osobowych RODO przypominam, że nie możemy wydawać żadnych dokumentów kancelaryjnych osobom trzecim. Po zaświadczenia należy zgłaszać się osobiście a w przypadku niepełnoletnich tylko ich prawni opiekunowie.
  4. W tym tygodniu: w czwartek adoracja po Mszy Świętej, w piątek spowiedź od 17.30 wystawienie od 17.00; w sobotę różaniec fatimski, w niedzielę adoracja od 17.00 i modlitwa o powołania.
  5. Zakończyliśmy układanie granitowej kostki przy wejściach bocznych. Kostka granitowa będzie w przyszłości ułożona na placu przed Kościołem. Trudno obecnie kupić taką kostkę, dlatego prace się opóźniły.
  6. Za niedzielę tydzień o godz. 16.30 spotkanie KŻR. Msza Święta w intencji pielgrzymujących do Domaniewic i ich rodzin we wtorek 16 X 2018 godz. 7.00. Zapraszamy.
  7. Od następnej niedzieli będziemy przyjmować na wypominki i Mszę Świętą listopadową. Już dziś można zabrać z Kościoła kartki na których proszę czytelnie wypisywać imiona zmarłych.
  8. Są do nabycia nowe kalendarze diecezji łowickiej oraz znicze Caritas.
  9. Zapraszamy na różaniec. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie i niedziele o godz. 17.30 z wyjątkiem sobót. W soboty po Mszy Świętej wieczornej.
  10. W sobotę 6 października odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym spotkanie modlitewne Stadion Młodych. Początek spotkania o godz. 12.00. Zapisy w parafii św. Wawrzyńca w Sochaczewie.