Ogłoszenia niedziela 4 XI

Ogłoszenia XXXI Niedziela zwykła – 5 listopada 2018r.

1. W najbliższą niedzielę spotkanie dzieci komunijnych po Mszy Świętej o godz. 10.30
  2. W również w najbliższą niedzielę o godz. 18.00 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie.
  3. Dziś o 16.30 spotkanie KŻR
  4. O przyjęcie obrazu M.B. Częstochowskiej proszę mieszkańców bloku przy ul. Fabrycznej 1A. Obraz można odebrać z Kościoła w środę po Mszy SwŚwięt wieczornej około godziny 18.45
  5. W Mszy Świętej listopadowej za zmarłych, imiona zostaną podzielone na 3 grupy i będziemy je czytać od poniedziałku do soboty.
  6. Bardzo proszę o parkowanie na parkingu za Kościołem, szczególnie gdy pada deszcz. Przypominam, działka obok Kościoła nie jest naszą własnością i nie możemy prowadzić tam żadnych prac. Teren za Kościołem jest natomiast osuszony i przygotowany na przyjęcie większej ilości aut.
  7. W tym tygodniu założyliśmy dwie duże płyty poliwęglanowe w bocznych zewnętrznych oknach Kościoła, będą chroniły przed utratą ciepła w zimie.