Ogłoszenia niedziela 5 maja br

III Niedziela Wielkanocy 5 maja 2019r

1. Za tydzień w niedzielę dodatkowa Msza Święta o godz. 16.00 dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej.
  2. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej a niedziele i uroczystości o godz. 17.30.
  3. W najbliższą sobotę zapraszamy na zbiórki ministrantów oraz próby scholii dzieci, sobota godz. 10.00.
  4. Za tydzień w niedzielę zapraszamy na Mszę Świętą a następnie modlitwę o uzdrowienie, jak zwykle na godz. 18.00
  5. Proszę o uzupełnienie intencji niedzielnych przypadających w najbliższym czasie, sprawdzenie czy zostały podane imiona i nazwiska zmarłych czy tylko adres zamawiającego.
  6. Planujemy zorganizowanie pielgrzymki do Sanktuarium M.B. w Loretto k/Wyszkowa, w sobotę 18 maja br. Zapisy w zakrystii.
  7. Proszę by nie parkować samochodów na placu ani na drodze asfaltowej przed Kościołem. Proszę o zostawienie wolnego przejazdu w tym miejscu, dotyczy to również dni powszednich.