Ogłoszenia niedziela 7 października

Ogłoszenia XXVII Niedziela zwykła – 7 października 2018r.

1. Dziś w parafii pomaga nam diakon Tomasz z Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu.
  2. Obraz Matki Bożej Częstochowskiej przejmą obecnie mieszkańcy ulicy Przyszłej. Zapraszam aby odebrać obraz z Kościoła w najbliższą środę po Mszy Świętej wieczornej.
  3. Dziś o godz. 16.30 spotkanie KŻR. Msza Święta w intencji pielgrzymujących do Domaniewic i ich rodzin we wtorek 16 X 2018 godz. 7.00. Zapraszamy.
  4. Przyjmujemy już na wypominki i Mszę Świętą listopadową. Prosimy o czytelne wypisywanie imion zmarłych na kartkach wyłożonych w Kościele.
  5. Są do nabycia nowe kalendarze diecezji łowickiej na rok 2019 zawierające kościelne dni świąteczne oraz znicze Caritas. Kupując znicze wspieramy wakacyjne wyjazdy dzieci z ubogich rodzin.
  6. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy dzieci i dorosłych codziennie o godz. 17.30 z wyjątkiem sobót, po Mszy Świętej o godz. 18.00. Dzieci za udział w nabożeństwach odbierają nalepki, które później przykleją w zeszytach.
  7. 14 X w następną niedzielę kolejny XVIII już Dzień Papieski, ofiary zebrane do puszek zostaną przekazane na Fundację Nowego Tysiąclecia wspierającą poprzez stypendia utalentowaną młodzież z ubogich rodzin.
  8. Proboszcz z parafii w Kozłowie Biskupim zaprasza wraz ze wspólnotą Zrodzeni z Ducha, na Mszę Świętą oraz wieczór chwały z udziałem Marii Vadii amerykańskiej charyzmatyczki. Organizatorzy zapraszają w środę 24 października na godz. 17.30. Szczegóły na plakacie w gablocie Kościoła.