Ogłoszenia niedziela 8 lipca

Ogłoszenia XVI Niedziela zwykła – 8 lipca 2018r.

1. Dziś o godz. 18.00 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie relacji małżeńskich, zapraszamy.
  2. W okresie wakacyjnym w lipcu i sierpniu kancelaria nie będzie czynna we wtorki jak dotychczas oraz w czwartki.
  3. Intencje na nowy rok 2019 będziemy przyjmować od niedzieli 15 lipca.
  4. Obraz Matki Bożej Częstochowskiej znajduje się obecnie na ulicy Bojowników, bardzo dziękuję za przyjęcie obrazu w intencji mieszkańców ulic, którzy ostatnio gościli obraz będziemy się modlić w dwie najbliższe środy na nowennie. Jednocześnie bardzo dziękuję za ofiary jakie złożono z tej okazji.
  5. Rozpoczynamy w tym tygodniu odnowienie elewacji Kościoła. Parafia wypożyczyła podnośnik z którego zostaną wykonane prace, na znacznej powierzchni zewnętrznych ścian bocznych. Prace wykonujemy metodą gospodarczą.