Ogłoszenia Niedziela Palmowa 2019

Ogłoszenia 14 kwietnia br.

1. Harcerze z naszej parafii będą dziś rozprowadzali własnoręcznie wykonane palemki. Ofiary za palemki będą przeznaczone na potrzeby drużyny harcerskiej.
  2. Przypominam, że we wtorek i środę od godz. 17.00 do godz. 18.00 będzie można przystąpić do spowiedzi. W konfesjonałach będzie dyżurować przynajmniej dwóch księży. W Wielki Czwartek i Wielki Piątek nie spowiadamy podczas liturgii.
  3. Kancelaria w nadchodzącym tygodniu będzie czynna tylko w poniedziałek. W sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny z parafią.
  4. W Wielki Tydzień Msze Święte i liturgie będą odprawiane w następującym porządku:

Wielki Czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej godz. 18.30.

Wielki Piątek – Adoracja Krzyża godz. 18.30.

Wielka Sobota - Msza Święta Wigilii Paschalnej godz. 19.30.

Niedziela Wielkanocna - Msza Święta z procesją rezurekcyjną w niedzielę o godz. 6.00; kolejne Msze Niedzieli Wielkanocnej o godz.: 9.00, 10.30. 12.00 (chrzty) i 18.00.

Poniedziałek Wielkanocny Msze wg. porządku niedzielnego.

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy przechowania po Mszy Świętej w czwartek do godz. 21.00.
  2. W Wielki Piątek, ciemna jutrznia o godz. 9.00, adoracja w ciemnicy po jutrzni. Kółka różańcowe prosimy o adorację w Wielki Piątek od godz. 12.00 do 15.00, przynajmniej po 2 osoby co godzinę. Po liturgii Wielkiego Piątku rozpoczęcie nowenny do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Święcenie pokarmów na stół wielkanocny w Sobotę od godz. 9.00 do godz. 15.30. natomiast o godz. 10.00 prosimy o pojazd, który zawiezie jednego z księży na wioski. W tym roku podobnie jak rok temu nie będzie święcenia pokarmów na Kuznocinie. Mieszkańców Kuznocina zapraszamy ze święconką do Kościoła.
  4. W Wielką Sobotę ministranci z naszej parafii będą rozprowadzali wodę święconą, dochód z ofiar będzie przeznaczony na fundusz ministrancki.
  5. Informacje również na internetowej stronie parafii: parafiaboryszew.pl