Ogłoszenia parafialne 23.06 niedziela

Ogłoszenia XIII niedziela zwykła 23 czerwca 2019r.

1. Zapraszamy dziś na godz. 18.00 na Msze Świętą w intencji małżeństw oraz modlitwę o uzdrowienie szczególnie relacji małżeńskich. Wiele małżeństw potrzebuje wsparcia modlitewnego dlatego szczególnie zapraszamy na dziś wieczór na modlitwę.
  2. W piątek wypada Uroczystość Serca Jezusowego zapraszamy do modlitwy. W sobotę Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła.
  3. W najbliższą niedzielę parafialny odpust. Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. Janusz Stańczuk redaktor naczelny miesięcznika Tak Rodzinie. Po Mszy Świętej poświęcimy tablicę pamiątkową poświęconą budowniczym Kościoła w Boryszewie. Tablica zostanie umieszczona w kruchcie Kościoła. W intencji osób zaangażowanych w budowę będzie odprawiona Msza Święta.
  4. Jeszcze raz bardzo dziękuję za przygotowanie ołtarzy oraz pomoc w procesji Bożego Ciała.
  5. W związku z możliwością pozostawienia podnośnika na kilka dni, do wtorku będziemy kontynuować prace przy zewnętrznej elewacji Kościoła.