Ogłoszenia parafialne 30.06.2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie dnia 30 czerwca 2019 odpust M.B. Nieustającej Pomocy

1. Dziękuję ks. Januszowi Stańczukowi za przewodniczenie dzisiejszej Mszy Świętej odpustowej o godz. 12.00 oraz poprowadzenie procesji., księżom, naszym księżom z dekanatu, Bardzo dziękuję służbie liturgicznej, panu organiście, panu Kościelnemu, niosącym chorągwie, wszystkim dorosłym i dzieciom, którzy uczestniczyli w odpuście parafialnym. W związku z odpustem mamy możliwość uzyskania darowania kar doczesnych za popełnione przez nas grzechy na zwykłych warunkach, spowiedź, komunia, wolność od przywiązania do grzechu, modlitwa w intencji Ojca Świętego.
  2. Jak już informowałem dziś podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 zostanie poświęcona tablica pamiątkowa upamiętniająca wszystkie osoby, które uczestniczyły w jakikolwiek sposób w budowie naszego kościoła. Dziękuję panu Ludwikowi Hyżemu za pomoc w powstaniu tej tablicy.
  3. Kancelaria parafialna w czasie wakacji (lipiec sierpień) czynna w poniedziałki, środy i piątki rano po Mszy Świętej porannej a wieczorem od godz. 17.00 do 18.00. W sobotę od 9.00 do 10.00. Kancelaria nieczynna we wtorki, czwartki, niedziele, uroczystości i święta oraz pierwsze piątki miesiąca po południu.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. O zwykłych porach modlitwy. W piątek spowiedź od 17.00 a w niedzielę wystawienie od 17.30.
  5. Dziękuję firmie Rydmar i panu Ryszardowi Chłystkowi za wyasfaltowanie dróg wokół parkingu z tyłu Kościoła. Dzięki tej inwestycji na parkingu będzie sucho i czysto. Zakończyliśmy również odnawianie ścian zewnętrznych gdzie był dostęp podnośnikiem nożycowym. Za tydzień podam jakie wydatki remontowe poniosła parafia w miesiącu czerwcu.