Ogłoszenia V Niedziela Wielkiego Postu

V Niedziela Wielkiego Postu – 7 kwietnia 2019r.

1. Dziś spotkanie dzieci komunijnych na dodatkowej Mszy Świętej o godz. 16.00.
  2. Od jutra rekolekcje dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych. W związku ze strajkiem nauczycieli, spotkanie rekolekcyjne odbędą się o godz. 8.30 do godz. 9.30 od poniedziałku do środy. Prosimy o przyprowadzenie dzieci od Kościoła i odprowadzenie ich potem do szkoły. Dzień spowiedzi dla dzieci to wtorek. Rekolekcje dla dzieci poprowadzi je ks. Rafał Woronowski.
  3. Najbliższa Droga Krzyżowa w piątek 12 kwietnia rozpocznie się o godz. 18.45. Przejdziemy jak ostatnio, ul. 15 Sierpnia do ul. Okrzei, następnie z ul. Okrzei ul. Szkolną, potem ulicą Litewską do ul. 15 Sierpnia i z powrotem do Kościoła.
  4. W najbliższy piątek chcemy odwiedzić chorych z Komunią i spowiedzią Wielkanocną. Proszę zapisywać chorych w zakrystii. Wizytę rozpoczniemy od godz. 9.00.
  5. Na czas świąt Wielkanocnych zostaje wstrzymane nawiedzenie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.
  6. W najbliższą niedzielę Niedziela Palmowa. O godz. 12.00, Uroczysta Msza Święta, procesja z palmami oraz Śpiew Wierzę w Boga.
  7. Spotkanie KŻR w najbliższą niedzielę o godz. 17.00.