Boże Ciało galeria zdjęć 15.06.2017r.

W procesji do czterech ołtarzy uczestniczyło w dniu 15 czerwca 2017 r., bardzo wiele osób. Msza Święta rozpoczęła się o godz. 10.30, procesję zakończyliśmy o godz. 12.30. Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie, szczególnie ministrantom, lektorom, bielankom, paniom katechetkom, dzieciom komunijnym i ich rodzicom. Dziękuję za niesienie chorągwi, pomoc w niesieniu tub, dziękuję KŻR za włączenie się w procesję. Księżom Witoldowi i Robertowi za pomoc przy organizacji, panu organiście i panu kościelnemu. Jestem wdzięczny Sochaczewskiej Orkiestrze Dętej działającej przy Urzędzie Gminy Sochaczew pod kierunkiem Pana Krzysztofa Podczaskiego. Bardzo dziękuję policji za zabezpieczenie procesji. Specjalne podziękowania należą się rodzinom, które od lat przygotowuję ołtarze. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i przystrojenie ołtarzy.

Poniżej w galerii zdjęcia, które wykonał Pan Sylwester Kaczmarek, nasz parafianin i przewodniczący Rady Miasta. Jeszcze raz dziękuję wszystkim. ks. Jacek – proboszcz