Koncert w dniu 6 stycznia ’17

W naszym Kościele 6 stycznia o godz. 12. 00 gościliśmy muzyków z Mińska na Białorusi. Wraz z panią Heleną Abramowicz, towarzyszyli nam podczas Mszy Świętej a na jej zakończenie wykonali koncert kolęd. Na instrumentach takich jak organy, cymbały białoruskie, harmonia, skrzypce, flet, perkusja grali nauczyciele muzyki, każdy na swoim instrumencie. Artyści zostali nagrodzeni burzliwymi oklaskami, a wokalistka pani Helena jak zwykle zachwyciła czystością i barwą głosu. Dziękujemy za muzykę i śpiew. Nasi goście spiewali również w Rybnie w dniu 6 stycznia oraz w dniu 8 stycznia w Młodzieszynie i Giżycach. W niedzielę w godzinach popołudniowych wyjechali do domu. Bardzo dziękuję rodzinom z naszej parafii za udzielenie gościny i przyjęcie ich w domach.