Pielgrzymka niewidomych do Łowicza

Krajowe Duszpasterstwo zaprasza na Ogólopolską Pielrzymkę Osób Niewidomych, Niedowidzących i ich Przewodników, do Sanktuarium Matki Bożej Pani Łowickiej i św.Wiktorii, która odbędzie się w dniach 11-12 wrzesień 2015. Hasło pielgrzymki: ” Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.

W związku z  pielgrzymką poniżej apel ks. proboszcza:

Zwracam się z  prośbą do parafian, o przyjęcie na jeden nocleg w dniach 11-12 września pt./sob., osoby niewidomej i jej opiekuna. Proszę chętne rodziny o przyjęcie dwóch osób. Opiekunem osoby niewidomej jest zwyczajowo osoba tej samej płci, dlatego chodzi o noceleg dla dwóch Pań lub dwóch Panów. Niewidomi będą uczestniczyć w ogólnopolskiej pielgrzymce, który odbędzie się w Łowiczu w dniach 11 i 12 września. Niektórzy uczestnicy spotkania, przyjadą do Sochaczewa na nocleg w piątek godzinach wieczornych i wyjadą w sobotę rano. Chętnych, proszę o kontakt w zakrystii po Mszy Świętej.

Na zdjęciu św. Łucja patronka osób niewidomych i niedowidzących.