Manifestacja w Warszawie 30 sierpnia

30 sierpnia w Warszawie odbędzie się manifestacja przeciwko demoralizacji w szkole. Organizatorzy to organizacje pro rodzinne, zapraszają na Plac Zamkowy w niedzielę 30 sierpnia na godz. 13.00. Chodzi o plan Ministerstwa Edukacji Narodowej by w Polskich szkołach wprowadzić edukację seksualną popieraną przez lobby homoseksualne. Takie manifestacje odbyły się już we Francji, Kanadzie, Niemczech i Włoszech gdzie takie wychowanie jest promowane. W nowych programach nauki przeznaczonych dla dzieci i młodzieży są postulaty np. zaznajamiania 4-latków z masturbacją. Sugerują one również promocję różnorodnych odmienności seksualnych. Już nie chodzi tylko o tolerancję wobec osób homoseksualnych a o wychowanie do postaw auto-erotycznych i homoseksualnych. Więcej na ten temat na naszej stronie internetowej parafiaboryszew.pl oraz na portalu : stop-seksualizacji.pl i stopdeprawacji.pl a także na plakacie przy wyjściu z Kościoła.