50 lat kapłaństwa ks. Mariana Kasztalskiego

Ks. Marian Kasztalski urodził się w Sochaczewie w 1945 roku. Po zdaniu matury wstąpił do Archidiecezjalnego Seminarium Duchownego w Warszawie. W czasie studiów seminaryjnych został powołany do odbycia służby wojskowej w specjalnie utworzonej przez komunistów jednostce kleryckiej. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego dnia 14.05.1970roku. Był proboszczem w Otębusach, Jeruzalu Skierniewickim a potem rezydentem w parafii Bobrowniki.

Od 2002 roku ks. Marian, zamieszkał ponownie w Sochaczewie i związał się z parafią Matki Bożej Nieustającej Pomocy, za namową ks. prałata Józefa Kwiatkowskiego. Jest z nami w parafii już ponad 8 lat.

Księdzu Marianowi w 50 rocznicę święceń życzmy pokoju ducha, sił i wytrwania w posłudze kapłańskiej oraz wstawiennictwa Matki Bożej Nieustającej Pomocy