Dzieci I Komunia oraz Bierzmowani spotkania 2023

IX – Dziewiąte spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej tym razem 22 stycznia o godz. 16.00. Przypominamy, że na wyznaczonych spotkaniach obecność dzieci jest obowiązkowa. Bierzmowani spotkanie również 22 stycznia o godz. 9.00.

VIII – Ósme kolejne spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii oraz młodzieży do bierzmowania, dnia 8 stycznia odpowiednio o godz. 10.30 dla dzieci, o 9.00 dla młodzieży.

W Adwencie – Dzieci i młodzież są zaproszeni do uczestniczenia w roratach co najmniej 4 razy. Roraty odprawiane są w naszym kościele w poniedziałki, środy, piątki i soboty o godz. 7.00, we wtorki i czwartki o godz. 18.00.

VII – Sódme spotkanie dla dzieci i młodzieży w niedzielę 8 stycznia 2023 roku

VI – Szóste spotkanie dla dzieci i młodzieży 11 XII 2022

W niedzielę 11 grudnia 2022 roku dla przygotowujących się do bierzmowania po Mszy o godz. 9.00 oraz dzieci do I Komunii Świętej po Mszy o godz. 10.30. Na spotkania przychodzi około 60 procent zapisanej na nie młodzieży (listopad 2022). Nieobecność na spotkaniach, może skutkować przesunięciem o rok I Komunii Świętej i Bierzmowania.

Przypominamy w miesiącu październiku 2022 r., dzieci i młodzież, proszeni są żeby przynajmniej 4 razy odmówić różaniec w kościele podczas nabożeństwa różańcowego. W pon., wt., czw., i piątki po Mszy około 18.30 w środy, soboty i niedziele o 17.30.

III – Trzecie spotkanie dla dzieci i młodzieży

W niedzielę 16 października 2022r.. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania po Mszy o godz. 9.00 oraz dzieci do I Komunii Świętej po Mszy o godz. 10.30.

II – Drugie spotkanie. W niedzielę 2 października spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania po Mszy o godz. 9.00 oraz dzieci do I Komunii Świętej po Mszy o godz. 10.30.

Pierwsze spotkanie dla dzieci, które przystąpią do I Komunii Świętej w maju 2023 roku odbędzie się w niedzielę za tydzień po Mszy o godz. 10.30.

Na spotkanie po Mszy o godz. 9.00 zapraszamy za tydzień kandydatów do bierzmowania.

Uwaga ważne. Jeśli dzieci albo młodzież z poza naszej parafii chcą przystąpić do sakramentu u nas trzeba uzyskać pozwolenie proboszcza swojej parafii zamieszkania.