Jasełka oraz wizyta Trzech Króli AD 2023

W Niedzielę Objawienia Pańskiego 6 stycznia 2023r., po Mszy Świętej o godz. 12.00 młodzież z Łowicza wystawiła Jasełka. Brali w nich udział młodzi ludzie z parafii Katedralnej oraz z Korabki w Łowiczu, którzy wybierają się na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony. Jasełka mówiły o przemianie różnych ludzi, którzy spotykają Jezusa w swoim życiu. Były nowoczesną formą przekazania prawdy z czasów Jezusa. Dziękujemy młodzieży za ich występ, parafianom za wsparcie wyjazdu młodych na spotkanie z Papieżem Franciszkiem w Lizbonie tego lata.

Dzień wcześniej w Wiglilię Święta Objawienia Pańskiego 5.01.2023r., po Mszy Świętej wieczornej dla wspólnot neokatechumenalnych z naszej parafii odbyło się kolędowanie u żłóbka. Parafię odwiedzili również Trzej Królowie, którzy przekazali dzieciom przezenty.