Uroczystość Bożego Ciała 8 czerwca br.

W najbliższy czwartek Uroczystość Najświęszego Ciała i Krwi Pańskiej (Bożego Ciała).

Msze Święte o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00.

Po Mszy o godz. 10.30 procesja do 4 ołtarzy ulicą 15 Sierpnia do Pionierów i z powrotem do kościoła 15 Sierpnia. W procesji będzie nam towarzyszyła orkiestra działająca przy Urzędzie Gminy Sochaczew pod dyrekcją Pana Krzysztofa Podczaskiego. Dzieci I Komunijne zapraszamy do udziału w procesji w strojach a dziewczynki szczególnie do sypania kwiatów.

Informacja dla rodziców i opiekunów dzieci I Komunijnych: Proszę zabrać butelkę wody dla dziecka, w czwartek 8.06.2023 ma być dość ciepło, można dzieciom założyć jakieś nakrycie głowy. Trasa procesji to około 1400 metów miejmy nadzieję, że dadzą radę.

Zdjęcie z procesji z roku 2022