Zapraszamy do Kościoła w niedzielę 17.05. br.

Aktualizacja 16.05.2020r., W naszym kościele możemy przyjąć wg. nowych przepisów wchodzących w życie 17 maja 130 osób, na jednej Mszy Świętej. Zapraszamy.

Poniżej zdjęcia ukazujące jak przygotowany jest Kościół od dnia 26 kwietnia br. Dyspensa Biskupa Łowickiego co do uczestnictwa we Mszy Świętej obowiązuje i można z niej skorzystać. Jesteśmy jednak przygotowani, aby przyjąć większą grupę wiernych. W przypadku większej liczby wiernych Msza zostanie również odprawiona w kościele dolnym gdzie może przebywać 50 osób.

W dniu 26.04 w naszym Kościele uczestniczyło średnio w każdej Mszy około 60 osób. W dalszym ciągu Msze gdzie przychodzi mało osób to godz. 16.00 i godz. 18.00. Siadamy co drugą ławkę zachowując odstęp. Jeśli pozwoli pogoda to przed kościołem można też słuchać Mszy, są tam ustawione ławki.