Niedziela 17 lipca ogłoszenia

16 Niedziela zwykła 17.07.2022

1. Od dziś rozpoczynamy zapisy intencji na rok 2023. Prosimy zamawiać max. 3 intencje świąteczne. O godz. 10.30 w niedzielę będzie odprawiana Msza w intencji 3 rodzin tak jak dotychczas. Podobnie można zamówić intencję w piątki o godz. 18.00 . U jednego księdza zapisujemy dzień odprawienia intencji u drugiego wpisujemy nr kontaktowy lub adres do książki intencji. Imiona zamarłych można wpisać w terminie późniejszym.
  2.  Do 18 lipca włącznie nasza parafia uczestniczy w akcji zbierania elektrośmieci. Zużyty sprzęt elektroniczny proszę zostawiać na wyznaczonym miejscu na parkingu za kościołem, za zielonym garażem koło koszów na śmieci.
  3. Święcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa będzie miało miejsce za dwa tygodnie w niedzielę 31 lipca.
  4. Rodzice ciężko chorej 2 letniej Jagody proszą o pomoc w kosztownym i bezzwłocznym leczeniu dziecka, szczegóły na ulotkach do wzięcia pod chórem kościoła.