Ogłoszenia 2 X 2022

27 Niedziela zwykła 02.10.2022

1. Dziś w niedzielę 2 października spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania po Mszy o godz. 9.00 oraz dzieci do I Komunii Świętej po Mszy o godz. 10.30.
  2. Przypominam w miesiącu październiku w parafii będą nam pomagać księża emeryci z domu emeryta lub inni zaproszeni księża z powodu choroby ks. Ryszarda.
  3. Od 1 października sobota rozpoczniemy różaniec. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek po Mszy wieczornej w środę sobotę i niedzielę o 17.30.
  4. Pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Adoracja po Mszy w czwartek w piątek spowiedź i wystawienie od 17.00.
  5. Można zabierać z kościoła kartki na wypominki za zmarłych. Wypełnione kartki można zostawiać u księży w miesiącu październiku. Prosimy o wyraźnie pisanie imion i nazwisk osób zmarłych za które będziemy się modlić.